Nieuw item
statut
aucun
Popularité

civilité
Non précisé
intitulé du poste actuel
Global Product Manager
années à ce poste
7
dernière maj
6-5-2025 20:08
disponible
oui
quand ?
immédiatement
pertinence

description
Ervaren automotive professional met werkervaring bij o.a. Sator Central Services en PartsPoint Services welke behoren tot de grootste automotive aftermarket bedrijven van de Benelux.
Mijn krachten liggen naast de technische kennis die ik heb op productnivo in het aansturen van teams op basis van persoonlijke motivatie. Ik leg graag verbindingen tussen de verschillende afdelingen, signaleer en draag oplossingen aan voor problemen binnen en buiten de afdeling.
Ik werk prettig binnen informele organisaties waarbij mensen centraal staan en waarbij ambitieuze doelstellingen worden bereikt door resultaatgerichte acties.
In mijn huidige functie bij PartsPoint Services heb ik veel te maken gehad met overnames van o.a. AD Benelux, Staadegaard, Technische Centrale en USN-Centuri. Aan het integreren van de assortimenten en het samenvoegen van 2 productmanagement afdelingen (ADB en Brezan) heb ik een groot deel van mijn tijd besteed. Dit heeft mij rijker gemaakt in mijn ervaringen en als mens.